Hotel Logo

Wellness Hotel Zlatý Lev
Žatec

 TOP NABÍDKA

Pivní lázeň

Pivní lázeň

Originální dárek pro všechny milovníky piva Chmelová pivní lázeň spojená s masáží celého těla. Hotel Zlatý Lev se nachází v centru královského města Žatec, kde je chmel a pivo doma. Náš hotel proto nabízí i 2-denní pobyt pro 2 osoby spojený s pivní lázní a masáží celého těla.

Udělejte radost Vašemu blízkému a potěšte ho nevšedním zážitkem spojeným s pivní lázní a masáží. V ceně pobytu je kromě pivní lázně a masáže ještě snídaně formou bufetu po oba dny a jedna večeře.

New
Romantický víkendový pobyt

Romantický víkendový pobyt

Kouzelný romantický pobyt vás čeká ve stylovém wellness hotelu v samotném centru královského města Žatec. U nás si užijete jeden druhého!

Žatec, město chmele a piva, nabízí pro romantický víkendový pobyt ve dvou řadu památek a atrakcí, mezi jinými krásné prostředí Kapucínské klášterní zahrady, klidné náměstí, Chrám chmele a piva, Chmelařské muzeum, procházky ve starobylých uličkách a v okolí romanticky se klikatící řeky Ohře.

Svatební noc

Svatební noc

Váš život se od základu změní a nebudete již on a ona, ale budete najednou VY.

Připravte se, že Váš svatební den bude asi velmi dlouhý a náročný, nejprve nutné přípravy, oblékání, česání, líčení, občasné čekání, mnoho lidí a nervozita, ale po obřadu jak to tak bývá přijde uvolnění v podobě prvních gratulací, radosti, slavnostního oběda, zábavy a svatebních dárků.

POKOJE A SLUŽBY

 

Nabízíme Vám 35 dvoulůžkových pokojů typu Economy, Standard a Apartment.

Pokoje jsou nekuřácké.

Pokoje typu Apartment mají možnost přistýlky.

 

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a toaletou, satelitním televizorem, rychlovarnou konvicí a ledničkou.

Internetové připojení je přístupné na všech pokojích.

Recepce je otevřena denně od 07:00 - 21:00.

Roomservis každý den, praní a žehlení prádla, budíček po telefonu, hotelový sejf, hlídané parkoviště před hotelem a ve dvoře (celkem 10 míst ), free Wifi.

 DŮLEŽITÁ INFORMACE:

V HOTELU SE NENACHÁZÍ RESTAURACE, PODÁVÁME POUZE SNÍDANĚ.


Dále u nás využijete:

  • WELLNESS & SPA CENTRUM

    Finská sauna, aroma finská sauna, parní lázeň, ochlazovna, barevné sprchy, relaxační místnost. Kapacita přibližně 25 osob.

  • KONGRESOVÉ CENTRUM

    Svatby, narozeninové oslavy, meetingy, konference.

Postaráme se skvěle o Vás i Vaše blízké.

TIPY NA VÝLETY

Přímo v Žatci:

Chrám Chmele a Piva, Chmelařské muzeum, Chmelový maják s vyhlídkou, Sladovna, Kapucínská zahrada, Radnice s vyhlídkovou věží, Nejmenší chmelnička na světě, Žatecký pivovar, Židovská synagoga, Regionální Muzeum K.A. Polánka, Dreherův pivovar, Muzeum Homolupulů, Městské divadlo a Digitální kino, Koupaliště, Plavecký bazén.

V okolí:

Nechranická přehrada, Státní zámek Krásný Dvůr, Nový Hrad Jimlín, Státní zámek Stekník, Zříceniny hradu Pravda, Archeologický skanzen Březno u Loun, Aquasvět Chomutov, Hipodrom Most či Golfové hřiště Bítozeves.

To všechno a mnoho dalšího...

Login